جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: تخمک گذاری - پریود نامنظم

پیشفرض تخمک گذاری - پریود نامنظم

سلام به اقاي دكتر من بريودهای نامنظمی دارم و قصد بجه دار شدن داریم و اینم بگم نمیدونم جه روزی تخمکگذاری دارم ولی اقای دکتر من بعد قاعدگیهایم هیج ترشحی ندارم که نشان از تخمکگذاری باشه
    رفتم دکتر دکترم گفت هیج مشکلی ندارم از ناحیه تخمکذاری ولی این سوال برام بیش اومده که بهترین راه بفهمیم که روز تخمکگذاری هست همون ترشحی که بعد تموم شدن سیکل قاعدگی شروع میشه از تون خواهش میکنم منو راهنمای کنید که ایا فقط همین ترشح نشونه تخمکگذری هست ممنون میشم

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

استفاده از روش تقویمی برای خانم هائی که قائدگی نامنظم دارند امکان پذیر نیست. ممکنه استفاده از سایر روشها مثل کیت تخمک گذاری و چارت های دمای بدن , موفقیت امیز باشد... ولی بهترین روش پیدا کردن علت
    این مسئله و عادی کردن قائدگی هست
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

موقعیت
    Iran ,kermanshah

پیشفرض

پریودنامرتب یعنی اینکه فاصله سیکلها کمتراز21روز ویابیشتراز 35 روزباشد ویادر فاصله سیکلها لکه بینی داشته باشید که اولا این مشکل بایدعلتش معلوم شود ودرمان شود وپس ازتنظیم آن 14 روزاز فاصله بین دو دوره راکم می کنیم مثلا اگر29 روزه است روز 15 روزتخمک گذاری شما محسوب می شود

ازروشهای پی بردن به زمان تخمک گذاری 1- محاسبه دمای بدن که حدود نیم درجه بالا میرود

2- درد یک طرفه شکم چون درهرماه فقط یک تخمدان تخمک آزاد میکند

3- رنگ ترشحات که شبیه سفیده تخم مرغ شفاف وچسبناک وکش می آید ومیزان آن فراوان است که احساس خیسی درلباس زیر تان رامی کنید

4-بعضی ازخانمها یک لکه خون به دلیل افت هورمونها درحین تخمک گذاری دارند

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت