جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: ترشحات زرد رنگ

پیشفرض ترشحات زرد رنگ

با سلام، اقای دکتر من و همسرم حدوداً ۱۰ماه گذشته نزدیکی‌ داشتیم و از آن به بعد به خاطره شرایط من که باید به خارج از کشور بر می‌گشتم دیگه ما هیچ گونه نزیدکی نداشتیم،اما در همان زمانی‌ که من پیش همسرم بودم عادت ماهانه ایشان نزدیک به دو هفته عقب افتاد،بعد از انجام آزمایش مشخص شد که ایشان حامل نیستن،اما برای اینکه ایشان عادت ماهنشان به ترتیب قبل شود دکتر بهشون چند قرص داد که تقریبا ۱۰ روز بعد از استفاده از آن قرصها ایشان عادت ماهینشن درست شد،تقریبا از آذر ماه پارسال ایشون ترشحاتی دارن مایل به زرد رنگ،که همان موقع که به پزشک مراجعه کردن و داروهأی مصرف کردن اما آن چنان مفید نبوده،چند روز پیش هم ایشون باز به پزشک مراجعه کردن،پزشک به ایشون قرص و پماد داده،و ازشون خسته چند روزی از لباسهای زیر تنگ پوشیدن خودداری کنن،می‌خواستم بپرسم دلیل اصلی‌ این ترشحات چیه،با اینکه من و همسرم حدوده ۱۰ ماهی‌ هست که نزدیکی‌ نداشتیم،آیا این مساله میتونه به علت همون نزدیکی‌ ساله گذشتهٔ ما باشه یا علت دیگه داره؟

موقعیت
    تهران

پیشفرض

عفونت گردن رحم - عفونت واژن - سرطان واژن - پولیپ واژن - وجود جسم خارجی - التهابات و عفونت دستگاه تناسلی داخلی زنان (pid) - عفونت های منتقله جنسی از جمله دلائل شایع ترشح زرد رنگ خانم ها هست..
    البته چند دلیل کم اهمیت تر هم دارد که می توانید به این مقاله مراجعه کنید
    http://www.wrongdiagnosis.com/sympto...rge/causes.htm

اینکه دلیل بیمار شما چه هست از توان ما خارج است

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت