جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: خونریزی بعد از نزدیکی

پیشفرض خونریزی بعد از نزدیکی

سلام

من 20 سالمه و دقیقا پنجشنبه هفته گذشته با نامزدم رابطه ای داشتم که منجر به از بین رفتن بکارتم به احتمال 99 درصد شد و تاکید بکنم که فقط یکبار آلت ایشان به مهبلم رفت .

اصلا بکارت اهمیتی نداره چون دو ماه دیگه قراره عقد کنیم ، مسئله این هست که اون روز خون زیادی از من رفت و فردای اون روز هم خون ریزی به همراه درد داشتم و یکبار در ادرارم خون دیدم و دچار تب و لرز شدم و روز بعد هم همین اتفاق افتاد و با این تفاوت که حالت تهوع هم داشتم ولی تب و لرز نداشتم .

میزان خون هرروز کمتر می شه و من دیروز ( چهارشنبه ) تنها در کل روز 6 قطره خون دیدم و دردم هم تا حد زیادی کم شده و تنها نگرانی من علاوه بر این خونها این هست که از روز سه شنبه گذشته در همه ادرارهایم خون دیدم که گاهی بسیار زیاد و گاهی کم بوده .

امروز هم که یک هفته گذشته از مهبلم خون سیاهی آمد .

لطفا من رو از نگرانی در بیارید .

موقعیت
    تهران

پیشفرض

به نظر نمیرسه ازاله لایه بکارت اینقدر خونریزی ایجاد کند... اگر قرار باشد خونریزی ایجاد کند که البته همیشه هم نیست در حد چند قطره هست. شما بهتره به پزشک زنان مراجعه کنید تا معاینه کنند خونریزی از کجاست ... وآزمایش ادرار انجام شود... ممکنه عفونت ادرار داشته باشید که گاهی با خونریزی هم دیده می شود... تا تشخیص مشخص نباشد اظهار نظر های بعدی بی معنی خواهد بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی