جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: جلوگیری از سقط جنین مجدد

پیشفرض

با سلام :
    ممنون از جواب اولتان آقاي دكتر .

من 2ماه پيش سقط كردم با توجه به اينكه در هر دوبار پيش 3 ماه بدون جلوگيري باردار نشدم و بعد با خوردن يك دوره كلوميفن (10) و تاموكسيفن(5) باردار شدم پزشكم تشخيص دادند كه چون زود باردار نمي شوم جلوگيري نكنم .
    و اما حالا پريودم عقب افتاده ( 33 روز چون من پريودهاي منظمي دارم 29-28 روزه .33 روز غير عادي است و درد در ناحيه شكم و سينه و كمر ) كه با فعاليت بدتر مي شود .
    درست همانند دفعه هاي پيش و از شهر خودم دور هستم و جايي كه هستم امكانات پزشكي ندارد .
    آقاي دكتر با اين اوصاف 1- من تا ابتداي هفته آينده چه بايد بكنم كه خداي نا كرده دوباره سقط جنين پيش نيايد؟
    2- به نظر شما پروژسترون تزريقي بهتر است يا شياف يا اصلا تاثيري دارد؟
    3-به نظر شما استراحت مطلق مي تواند در سقط تاثير بگذارد؟؟؟

لازم به ذكر است كه من و همسرم آزمايش كاريوتايپ خون داديم .هر دو سالم بوديم و اسپرمو گرام همسرم هم مشكلي نداشت .

در ضمن ترشحات سينه من بيشتر شده (چند روزه اخير ) و اولين بار در ابتداي بارداري ناموفق قبلي بود كه متوجه اين ترشحات شدم.

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

راه کارهائی پیشنهاد شده اما مسلما شما هر اقدامی که بخواهید انجام بدید باید با تایید و مشاوره پزشکتون باشه...

شیافی به نام سیکلوژست درست شده که برای کسانی که احساس میشه حاملگی ناموفقشون به علت نارسائی در تولید هورمون زنانه و مخصوصا پروژسترون نیمه دوم فاز تخمک گذاری هست.. استفاده میشود
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

پیشفرض دوبار سقط در شش ماه

سلام
    من 26 ساله هستم و در طي سال گذشته 2 بار سقط داشته ام اولي در يك ماهگي كه بلايتد اووم بود و دومي هم يك ماه پيش كه سن جنين 2 ماه بود و در هفت هفتگي در سونو معلوم بود اما ضربان قلب جنين نامنظم بود و بعد از يكهفته سونوي مجدد اثري از بچه نبود و بعد از كورتاژ كردن و انجام پاتولوژي دكتر من فقط گفت كه مشكلي نداري و مي تواني مجدداٌ باردار شوي سوال من اينست كه چه تضميني براي بارداري موفق من وجود دارد در ضمن من و شوهرم با هم فاميل نيستيم و آزمايشات تورچ هم منفي بوده اند .

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض Re: دوبار سقط در شش ماه

نقل قول ارسالی توسط مهربان2009
    سلام
    من 26 ساله هستم و در طي سال گذشته 2 بار سقط داشته ام اولي در يك ماهگي كه بلايتد اووم بود و دومي هم يك ماه پيش كه سن جنين 2 ماه بود و در هفت هفتگي در سونو معلوم بود اما ضربان قلب جنين نامنظم بود و بعد از يكهفته سونوي مجدد اثري از بچه نبود و بعد از كورتاژ كردن و انجام پاتولوژي دكتر من فقط گفت كه مشكلي نداري و مي تواني مجدداٌ باردار شوي سوال من اينست كه چه تضميني براي بارداري موفق من وجود دارد در ضمن من و شوهرم با هم فاميل نيستيم و آزمايشات تورچ هم منفي بوده اند .
    متاسفانه هنوز دانش پزشکی اینقدر پیشرفت نکرده که بتونه احتمال بروز مشکل برای بارداری شما را پیشنهاد کنه...چون هنوز معماهای زیادی وجود داره و مسائل ناشناخته زیادی حل نشده و علل بسیاری از سقط های پشت سر هم و یا بافاصله از هم مشخص نیست... انشاءلله که مشکل حل میشه اگر نشد و به بار سوم کشیده شد نیاز به اقدامات تشخیصی و آزمایشگاهی هست تا پی به علل احتمالی برده شود...بعضی ازعلل ها پیدا شده که روش های درمانی اون هم تا حدی موفقیت آمیز بوده اما فعلا نیازی به اون اقدامات نیست...

پیشفرض

با سلام
    از راهنماييتون بسيار ممنونم به نظر شما من بعد از چند وقت ميتونم دوباره باردار بشوم و آيا اين سقط هاي مكرر باعث ايجاد مشكل در رحم يا تخمدانهاي من نمي شود ( من 40 روز بعد از سقط پريود شدم و 8 روز طول كشيد ) . مصرف آسپرين بچه را يكي از دكترها به من پيشنهاد كرد و همينطور استفاده از آمپولهايي با دوز پايين هپارين براي جلوگيري از ايجاد لخته در جفت و من نگرانم كه اين اتفاق بدون اينكه بدونم آيا من مشكل دارم يا ايراد از ضعيف بودن جنين است براي بار سوم تكرار شود .

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

در باره بارداری بعد از سقط غیر عمدی قبلا صحبت کردیم

سقط های مکرر برای رحم و تخمدان های شما ایجاد مشکل نمیکنه

اطلاعات لازم در باره پیشگیری از سقط جنین مجدد رو براتون نوشتم اگر ابهامی در باره روش های پیشنهادی خودتون دارید بهتره با پزشک خودتون مشورت کنید تا با با توجه به وضع شخصی شما اظهار کنند.. توجه داشته باشید کار ما در تالار های پزشکی تشخیص و درمان مشکلات اختصاصی تک تک مردم نیست... چون اولا شدنی نیست دوما طبابت کردن به این نحو کار درستی نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت